Logo letter
Chat Odalarında Kadınlarla Rahat İletişim Kurmak
over 1 year ago
chat-odalarinda-kadinlarla-rahat-iletisim-kurmak

Nasıl hissettiğini anlıyorum; Kızlarla bu kadar zahmetsizce sohbet eden kızların etrafında harika olan erkekleri görmek sinir bozucudur. Bu doğal, aynı şekilde hissettim. Neyse ki, ihtiyaç duymuyorsanız, kendinizi kullanarak bir daha evinize dönmek istemediğinizi gösteren sırları ve teknikleri gözlemledim. Artýk kýzgýn olmak zorunda deđilsin. Küçük bir egzersizle ve doğru ipuçlarıyla ve tekniklerle, siz olabilirsiniz.

 

İşte şimdiye kadar öğrendiğim meselelerin çoğu.

 

Bayanlar ile başarının anahtarı onlarla bol zaman geçirmektir. Size duygusal bir tepki vermeleri için yeterince uzun bir hayranı tutamamanız durumunda şanslı olmak çok zor.

 

Çok iyi görünmek için yeterince şanslıysanız veya büyük bir vücuda sahipseniz, muhtemelen sularının akmasını sağlamak için yeterliyse, başka bir durumda, geri kalan insanlar için flört ve sözlü değişim becerilerimize güvenmeliyiz. .

 

Artık sadece seçtiğiniz nesneye ulaşmak ve ona gevezelik etmek yeterli değildir. Bir aptal gibi görüneceksin ve onun seni gerçekten çok etkileyecek bir ilk etkisi olacak. Öncelikle, planlama, eğitim oturumu stratejilerinizin ne olduğunu yapın, yaklaşık konuşmak için birkaç şey düşünün ve uygun saniyeyi dört gözle bekleyin. Önce göz teması yapmak harika ve özellikle de eğer onu fark ederseniz akranınıza bakarsa.

 

Şimdi size bir insanla olan olasılıklarınız hakkında çok iyi bir his verildiğine göre, işte burada başınıza doğru düzeltmeniz gereken bazı şeyler var.

 

Buz nasıl kırılır - bu çok iyi bir etki yaratmak için hayati önem taşır. Onları komik hale getirecek kadar mizahi değilseniz, internette çalıştığınız suşları boyamayabilirsiniz. Gerçekten ihtiyacınız olan şey, onun iletişimini sağlamak için bir tebliği, bir konuyu kışkırtacak bir şey. Kıyafetleri veya etrafınızdaki şeyler hakkında yorumlar bunun için birinci sınıftır.

 

Sözlü alışverişi devam ettirin - evet veya hayır sormayın, cümle şeklinde cevap verdiğinden emin olun. Daha sonra, cevabı hakkında başka bir soru sorabilirsiniz. "Siz ... hoşunuza gitti mi?"

 

İşler yavaşlarsa ne yapmalı. Sözlü takas için mücadele ediyorsanız, bir hasar alın. Ona bir içki almak bu noktada muazzam bir fikirdir, ne anlatacağınızı düşünmek ve onu içkili hale getirmek için birkaç dakikanız var!

 

Kızlarla sohbet etmek egzersiz gerektiren bir beceridir, ancak gerçekten doğru bir öğretmen veya akıl hocasıyla sizi destekleyen bir yolla başarıya giden yolu kısaltabilirsiniz.

 

mobil chat     mobil sohbet     arkadaşlık siteleri

Posted in:Blog, Sohbet
Read Further
17/03/2020
Herkes oradaydı; Sonunda hedeflerinizin hanımı kadar yürümeyi başardınız ve ağzınızı açmaya ve onu zekâ ve kaliteli mizah anlayışınızla devirmeye hazırsınız, ancak alternatif olara
17/03/2020
Bu erkekleri zahmetsizce herhangi bir kadın kadar çabalamaktan ve sadece birkaç dakikalık sohbet yardımıyla onunla ilgilenmekten nefret etmiyor musunuz? Erkekler için sizi daha pop