Logo letter
Flört ve Sohbet Etmek Sanıldığı Kadar Basit Değil
over 3 years ago
flort-ve-sohbet-etmek-basit-degil

Sıcak kadınlara giden eşit adamlara bakmak çok rahatsız edici. Bir sırrı tanımış görünüyorlar - kızlarla nasıl flört etmek. Doğal, sakin görünüyorlar ve sanki sonsuza dek yapmanın bir yolu olarak gördükleri bir şeymiş gibi görünüyorlar. Uygun bilgi, analiz edebilmenizdir. Sen daha yükseğe çıkabilirsin. İşte nasıl göründüğüne bakılmaksızın, sizi meraklı bir kadın hakkında korumanın üç yolu.

 

Ona dokun. Kadınların dikkatini çekmenin mükemmel bir yolu, nazikçe ona dostça bir el koymaktır. İşin sırrı kesinlikle doğal olmaktır. Eğer komik bir hikayede kıkırdayarak her biri koluna dokunursanız üst olur. Birisi onun ötesine geçmeye çalışıyorsa, yine ona rehberlik eden bir el harika bir şekilde çalışabilir. Ürpertici olmak artık kritik değil. Onu sıkmayın veya felç etmeyin. Deneyimi tuhaf yapmayın. Kesinlikle, sizin içinizde olduğunu ve hoş geldiniz olduğunu anlayana kadar cinsel bir gelişme olarak yanlış yorumlanacak hiçbir şey. İrtibatınız yeterli olabilir. Vücudunuzun ona karşı sıcak sıcaklığı, onu çok eşsiz hale getirecek ve bu, sohbet etmek ve flört etmenin anahtarıdır.

 

Güvenle hareket edin. İnsan türü adamların doğuşundan beri avcılar ve kadın toplayıcılardı. Bedensel makyajımızda; DNA'mızda. Aynı zamanda haksız görünebilir, ancak ne yazık ki birçok kadın onları kovalamak için erkeklere güvenir. Sohbet odalarında Bu şekilde erkekler çoğu zaman bayanlara yaklaşmalıdır. Bu konuda şikayet etmenin bir anlamı yok, çünkü artık yaptığımız bilinçli bir seçim değil, zaman içinde mil katlanmış. Ne yaptığınızı ve onu elde edeceğinizi fark ettiğinizi varsayalım. Alternatif olarak, kendine inanç ve kendini beğenmişlik arasında yüksek kaliteli bir çizgi vardır. Alçakgönüllülük büyük bir ayrım yapar, bu yüzden sürekli kibar olun, haysiyetle reddedilin, ancak kronik olun. Unutma, sen bir avcısın, teslim olma!

 

Onun kıkırdamasını sağlayın. Anlıyorum, tamamlandığından daha basit ifade! Gerçek şu ki, muhtemelen senin kadar korkmuş durumda. Buzu bir şaka ya da esprili bir masalla kırabilirsen, orada yarı yoldasın demektir. İçtenlikle uygun olmadıkça, internette incelediğiniz izleri seçmekten kaçının. Asla resim yapmazlar ve hepsini zaten duymuş olabilir. Chat Sitelerinde Kendini amorti eden şakalar harika. Belki elbiseleriyle ilgili bir sorgu isteyin. Ona sana doğru görünüp görünmeyeceklerini sor. Beklenmedik bir durumdur ve kendinize burnunu sokmak için güven duymanızı önerir.

 

Bazı çocuklar bunu açıkça ve herhangi bir güçlük olmadan yapabilme yeteneğiyle doğarlar. Çoğu insan deneme ve hatalar, sabır ve çok vurulma yoluyla öğrenmelidir! sohbet etmeyi ve kızlarla flört etmenin yollarını keşfedebilirsiniz. Sözlerimizin yavaş yavaş sonuna gelirken. Bu bilgilerden sonra sipsevdi sitesinde kendinizi test edip neleri yanlış neleri doğru yaptığınızı daha iyi anlayabilirsiniz.

 

Posted in:Blog, Sohbet
Read Further
17/03/2020
Herkes oradaydı; Sonunda hedeflerinizin hanımı kadar yürümeyi başardınız ve ağzınızı açmaya ve onu zekâ ve kaliteli mizah anlayışınızla devirmeye hazırsınız, ancak alternatif olara
17/03/2020
Bu erkekleri zahmetsizce herhangi bir kadın kadar çabalamaktan ve sadece birkaç dakikalık sohbet yardımıyla onunla ilgilenmekten nefret etmiyor musunuz? Erkekler için sizi daha pop