Logo letter
Kızlarla Nasıl Arkadaşlık Yapılır Önemli Bilgiler
over 1 year ago
kizlarla-nasil-arkadaslik-yapilir

 

Güzel bir kız görmekten daha fazla rahatsız edici bir şey yok, ancak bayanları nasıl teknikleştireceğinizi bilmediğiniz için onun kadar fazla geçememek. Herkes sürekli kendinden emin davrandığını söyler ve herkes daima kendiniz olduğunu söyler. Bu şeyleri söylemek pürüzsüz ama onları orada durumdayken çarpıcı sarışın iken harekete geçirmek çok zor.

 

Anahtar plan yapmak. Hazır ol. Anında olduğunuzdan daha önce ne anlatacağınızı düşünün. Aşağıda, vurulmaktan kaçınmanıza yardımcı olacak üç olağanüstü öneri bulunmaktadır.

 

Önce göze dokun. Hiçbir yerden görünen o sürünme olma. Gözünü yakalamanın bir yolunu bul ve işte burada önemli bileşen, gülümse. Yaptığımız ilk etki azami önemlidir. Sizinkinin mükemmel olduğundan emin olun. Vücudumuzun gülümseyen bir yüze karşı doğal bir tepkisi vardır, umarım, eğer konular iyi gidiyorsa, koroner kalbi biraz daha hızlı atacaktır. Kolay ve güzel bakımlı görünmeniz durumunda bu daha olasıdır, bu yüzden önce görünümünüzü kontrol edin. Ona hemen teknik uygulama, birkaç saniye bekle. Sonra devam et. İlk görünüşten sonra tekrar bakarsa, daha da yüksektir.

 

Özellikle çaba göstermeleri durumunda saçlarını veya giysilerini iltifat edin. Bir iletişimi başlatmanın yüksek kaliteli bir yolu, bir dizi tabloya yerleştirdiği bir şeyi övmektir. Eğer nadir bir çanta giyiyorsa, buna dikkat edin. Saçları harika görünüyorsa, söyle. Sevimli bir elbise ya da ayakkabı ya da mücevher takıyorsa onlardan isteyin. Ona asla başlangıçta ne kadar arzu edilen bir arama olduğunu söylemeyin. Sen umutsuz, yüzeysel olarak geleceksin ve her biri farklı birinden Casanova olduğunu düşünen 1.000.000 örneği duymuş olabilirdi. Onu övmek için zaman gelecektir, ancak onunla iletişimi taklit etmeyin.

 

Asla evet ya da hayır cevabı olan bir sorgu sormayın. İletişimin akmasını sağlamanın anahtarı, sorularınıza yanıt vermesini sağlamaktır. Tek kelimelik cevaplar hiç yardımcı olmuyor. Örneğin, barda bir grup veya parça çalıyorsa, ona "melodi ister misiniz?" Ona hayır demesi ve seni fırçalaması çok yumuşak. Bunun yerine ona "melodi hakkında ne gözlemledin?" Diye sor. Sorgunun hafif bir şekilde yeniden yazılması, ancak bir veya iki cümleyle yanıt vermesi gerekebilir. Unutmayın, sizin kadar endişeli olabilir ve havayı zihniyle doldurma tehlikesine atlayabilir. Şimdi anahtar söylediklerine konsantre olmak ve cevaplarının tamamen ne olduğuna dayanarak açık uçlu sorular sormaktır. Farkında olmadan önce 5 dakika konuşacaksın ve amacına ulaşmış olacaksın.

 

Posted in:Blog
Read Further
17/03/2020
Herkes oradaydı; Sonunda hedeflerinizin hanımı kadar yürümeyi başardınız ve ağzınızı açmaya ve onu zekâ ve kaliteli mizah anlayışınızla devirmeye hazırsınız, ancak alternatif olara
17/03/2020
Bu erkekleri zahmetsizce herhangi bir kadın kadar çabalamaktan ve sadece birkaç dakikalık sohbet yardımıyla onunla ilgilenmekten nefret etmiyor musunuz? Erkekler için sizi daha pop