Logo letter
Kızlarla Sohbet Başlangıcı Nasıl Olmalıdır?
over 2 years ago
kizlarla-sohbet-baslangici-nasil-olmali

Herkes oradaydı; Sonunda hedeflerinizin hanımı kadar yürümeyi başardınız ve ağzınızı açmaya ve onu zekâ ve kaliteli mizah anlayışınızla devirmeye hazırsınız, ancak alternatif olarak hiçbir şey yok. Düşünceleriniz tamamen temiz. Senin aptal olduğunu düşünüyor ve aynı zamanda her zaman tehditini kaybediyorsun.

 

Anahtar bir izci gibi düşünmek. Organize olmak. Konuşmanın yaklaştığınızdan daha erken devam etmesini sağlamak için bir şeyler yapın. Gözlerini kullan. Yaklaşık konuşmak istediğini düşündüğünüz yaklaşık olarak kendisi nedir? İşte birkaç düşünce.

 

Asla önceden paketlenmiş toplama hattı (ciddi şekilde) kullanmayın. TV'de fark ettiğinize rağmen, arkadaşlarınızı dinleyin veya internette çalışın, bu pick up hatları çalışmıyor. Ekranda komik ve esprili görünen şey bayat ve çaresiz gelecektir. Çok az orijinal iz var ve çok daha genç olana kadar, daha önce hepsini duymuş olabileceği maksimum olasılık. Yaşayabilir istisna mizahi olması durumunda. Bir çizgiyi güzel bir şekilde tedarik edebilir ve onu gerçekten önermediğiniz konusunda ikna ederseniz, yine de eğlenceli olabilirsiniz. Hat bir iletişim kurmayabilir, bu yüzden zihninizi tekrar gündeme getirecek başka bir şey olduğundan emin olun

 

Onun hakkında benzersiz bir şey iltifat edin ve açık bir soru sorun. Eğer kendine özgü bir kıyafeti veya ayrıntılı bir ayakkabısı varsa ona "Merhaba, açıkça T-bluzu beğendim" diye bilgi vermeyin. Teşekkür etmek için çok yumuşak ve sonra her birinizle yüzleşmek için her birine farklı aptallar gibi bakıyor. Bunun yerine, hangi muazzam T-bluzunu aldığını veya bu kadar yüksek kalitede arama yapan özel bir durumun ne olduğunu sorun. Çok güzel olmasına rağmen, çantasına dair fikrini vermek büyük bir hatadır. Uzak durulması gereken bir diğer unsur da evet / hayır sorusudur. Cevabının başka bir sorguya yol açacağından ve ayarlanacağından emin olun.

 

Dinleyici olun. İlgilendiğiniz bir konuyla ilgili ya da bu konuda başarısız olduğunuz bir konu hakkında bitkisel bir iletişim başlatmak olağanüstü bir fikirdir. İnsanlar kendileri hakkında konuşmayı sever, bu yüzden bunu kendi yararınıza kullanın. Neyi telaffuz ettiğine odaklan ve not ettikleri hakkında daha fazla soru sor. Benliğiniz hakkında çok fazla konuşma, alternatif olarak sizi yaklaşık olarak kendisini bilgilendirmesini sağlayın. Beynimizin bu durumlarda ne yaptığı birinci sınıftır, eğer kendi arayışlarımız hakkında konuşursak, diğer bireyin çok cazip olabileceğini varsayıyoruz. Endişe duyduğunuz ve merhametli olduğunuz etkiyi ve tekrar konuşmak istediğiniz birini alacak.

 

Önceden planlıyorsanız, asla söyleyecek bir şey almamanın bu korkunç hissine dayanmanıza gerek yoktur. Ne hakkında konuşmak istediğini düşün ve ona ulaş. Mükemmel bir şekilde bu yüzden bir kızla tekrar sözlü bir alışverişe nasıl başlayacağınızı merak etmeyeceksiniz.

 

Posted in:Blog, Sohbet
Read Further
17/03/2020
Bu erkekleri zahmetsizce herhangi bir kadın kadar çabalamaktan ve sadece birkaç dakikalık sohbet yardımıyla onunla ilgilenmekten nefret etmiyor musunuz? Erkekler için sizi daha pop
17/03/2020
Sıcak kadınlara giden eşit adamlara bakmak çok rahatsız edici. Bir sırrı tanımış görünüyorlar - kızlarla nasıl flört etmek. Doğal, sakin görünüyorlar ve sanki sonsuza dek yapmanın