Logo letter
Kızlarla Sohbet Ederken Onlara Güven Vermelisiniz
over 2 years ago
kizlarla-sohbet-ederken-onlara-guven-verin

Bayanlara nasıl sohbet edileceğini nasıl anlayacağınızı bilmek ister misiniz? En yaygın amaç erkekler erkekler reddetme kaygısı, düşük kendine güvenme yöntemiyle bayanlara yönelmez, birçok erkeğin hedeflerinde kadına doğru yürümesini ve dışarı çıkmasını engeller.

 

Reddedilme endişesi ile sakatlanırlar, söz edilecek doğru şeyleri bilmezler ve sinirleri hastalanmalarına neden olur.

 

Doğru bir sorun, bu konuda bir şeyler yapabileceğiniz ve araştırmaya istekli olmanızdır. Biraz çaba gerektirecek, güven oluşturmak için teselli alanınızın dışına çıkmanız gerekebilir, ancak stop-end sonucu buna değebilir.

 

Kaideyi çıkarın. Bayanları kaide üzerine koymayın. Onlar da insan, sadece dışarıda çarpıcı ve ideal olmaları nedeniyle diğer herkesle aynı güvensizlikten muzdarip olmadıkları anlamına gelmez. Onun senin için çok güzel olduğunu ya da seninle asla çıkmak istemeyeceğini düşünme. Sahip olduğunuz tüm hassas özellikleri düşünün, ihtiyacınız olan herhangi bir kıza sahip olabileceğinize ve ihtiyacınız olduğunu düşünün. Kadınlar kendinize olan inancınızı inşa edene kadar kendinize olan inancını seviyorlar.

 

Sinirleri Aşmak. Endişe duyduğunuzda, çerçeve kanı savaş veya uçuş tepkisi için bacaklara ve kollara gönderir. Kan mide ve tüm iç organlar için transfer edilir ve mide yayılması veya kelebek hissi verir. Bu kimyasal olarak bir reaksiyondur ve her birine gerçekleşir.

 

Bu reaksiyona karşı koymak için iki yaklaşım vardır.

 

Teselli sektörünüzden çıkın. Mil doğa ikinci olana kadar kadınlarla sohbet etmeye devam edin. Kendinize bir hedef belirleyin, tanıştığınız her kızla beş dakika, her ay 2 ay konuşabilirsiniz. Genç, antika, şişman, dar, hoş olmayan, çarpıcı, mükemmel arkadaşınız gibi her hanımla konuşun.

 

Başlangıçta bu zor görünebilir, ancak iki ayın sonunda sinirlerinizi fethedecek ve kadınlarla sohbet ederken kendinize olan güveninizi oluşturacaksınız.

 

Sinirleri Kanallandırmayı öğrenin. Bazıları bu yöntemi bir kez benimle paylaştı ve kelebekleri yönetmeme yardımcı olmak için birçok kez kullandım. Artık kanın şamandıra şeklini iç organı dış uzuvlara göndermenin vücudun otomatik bir tepkisi olduğunu biliyorsunuz. Korkulu hissedeceğiniz birçok zaman var ve kelebekler karnınıza çalkalanıyor olabilir. Kelebeklerin karnınızda oluşum halinde uçtuğunu hayal edin.

 

Şimdi onları daha fazla uyanık hale getirmek için sinirleri fantastik bir şekilde kanalize etmek için kullanabilirsiniz.

 

Kendinize olan inancınızı oluşturmak pratik yapmanız gerekir. Ne yapmaktan eminsin, nasıl bu hale geldin? Genellikle meseleleri rutin ve güvenle yapmak egzersiz gerektirir. Kendi kendine güvence sağlamak için kullandığınız yetenekleri tek bir yerde hayatınızdaki farklı alanlara aktarın ve nasıl dönüştüğünüze şaşıracaksınız.

Posted in:Blog
Read Further
17/03/2020
Herkes oradaydı; Sonunda hedeflerinizin hanımı kadar yürümeyi başardınız ve ağzınızı açmaya ve onu zekâ ve kaliteli mizah anlayışınızla devirmeye hazırsınız, ancak alternatif olara
17/03/2020
Bu erkekleri zahmetsizce herhangi bir kadın kadar çabalamaktan ve sadece birkaç dakikalık sohbet yardımıyla onunla ilgilenmekten nefret etmiyor musunuz? Erkekler için sizi daha pop