Logo letter
Kadınlara Nasıl Yaklaşıp Sohbet Etmelisiniz? Önemli Tüyolar
over 2 years ago
bir-kadina-nasil-yaklasip-sohbet-etmelisiniz

 Bir hanıma nasıl yaklaşılacağını bilmek çok açık görünüyor; sadece yukarı çıkıp konuşmaya başlarsınız. Yolun milinden daha karmaşık. Sizi beğenip beğenmediğini merak ederek, kendinizi aptal yerine koyamayacağınızı umarak, kesinlikle odanın içinde onu fark ettiğinizde ilk gerçek akışı yapmaktan daha fazla sinir bozucu bir ilişki yoktur.

 

Tamamen teslim olmadan önce unutmamanız gereken bazı şeyler var. Bu işaretçiler, yerine getirme şansınızı büyük ölçüde artıracak ve aşağıdaki köprülerde çok daha fazla strateji bulunmaktadır.

 

Her şeyden önce, yavaş seçin. Alıcı gibi göründüğünden emin olun, biraz şanslı. Telefondan yeni çıkmış, görevini kaybetmiş ve büyükannesinin aştığını öğrenmişse, ne yaparsanız yapın en ufak bir ayrım yapmaz. Büyülenmeyebilir.

 

Büyük bir kurumda olmadığında dolaşımınızı yapmaya çalışın, bu şekilde sadece onun yanında çizim yapıyor olabilirsiniz ve şimdi korkutucu arkadaşlarından oluşan bir grup değil. İnsanlar tek başıma olduklarında ve herkese gösteriş yapmaya çalışmadıklarında çok özel davranırlar. Kendi kendine çok fazla tepki verebilir.

 

Ona doğru yürüdüğünden daha erken göz dokunmaya çalışın. Bu birkaç motivasyon içindir, eğer gözünüzün dokunuşunu tutarsa, gülümserse veya daha sonra uzakta görünüyorsa, hepsi de sizinle ilgilendiği son derece iyi işaret ve semptomlardır. Ayrıca ona yaklaştığına dair bir uyarı göndereceksin. Hiç bir yerden gizlice kaçan o tüyler ürpertici adam olmana gerek yok, seni kendi içgüdümüne çevirecek.

 

Halka açık olmayan hijyeninizin müthiş olduğundan emin olun. İlk izlenimler büyük bir ayrım yapar, bu nedenle kokunuz sizden önce gelirse, muhtemelen çok fazla arzunuz yoktur. Kendi görünüşünüz var, bu yüzden görünüm tavsiyesi yok, ancak hiç kimse terli veya kirli insanlar gibi.

 

Bu işaretçilerin gevşemesinin hepsine baktıysanız, kalan tek şey derin bir nefes almak, omuzlarınızı geri çekin ve yukarı çıkın. O kadar endişelenmeyin ki o kadar gergin olabilir. Artık sizin içinizde olmasa bile, insanların iyi büyüklükteki çoğunluğu iyi huyludur ve bir sahne yapmak istemeyebilir, bu yüzden tezahür edebilecek en kötü şey hayır diyecektir, deniz içinde birçok farklı balık var.

 

Ancak, bu işaretçileri ve ekli bağlantılar içindeki diğerlerini izlerseniz, meselelerin güzel gitme tehlikesi vardır. Bir bayana nasıl teknik uygulanacağını anlamanın ilk endişesinden kurtulduktan sonra, artık o kadar da korkunç değil ve her yerde bayanları seçeceksiniz.

Posted in:Sohbet
Read Further
17/03/2020
Herkes oradaydı; Sonunda hedeflerinizin hanımı kadar yürümeyi başardınız ve ağzınızı açmaya ve onu zekâ ve kaliteli mizah anlayışınızla devirmeye hazırsınız, ancak alternatif olara
17/03/2020
Bu erkekleri zahmetsizce herhangi bir kadın kadar çabalamaktan ve sadece birkaç dakikalık sohbet yardımıyla onunla ilgilenmekten nefret etmiyor musunuz? Erkekler için sizi daha pop